Tıkanıklık Açma

Mutfak ve banyo lavabolarınızda veya evyenizde biriken çeşitli yemek atıkları, sabun atıkları lavabo tıkanıklığına yol açan en önemli etkenlerdendir. Tıkanıklık sonucu atıklar kanalizasyon sisteminden geçemeyerek, evinizin içine pis kokuların dolmasına neden olacaktır Bu durumda profeyonel bir yardım almanız gerekecektir. Su.tesisatcisi.com, kırmadan pimaş borusunu açarak tüm sorunu kısa sürede halleder.

Çoğunlukla katı atıklar veya inşaat malzemeleri pimaş borularının tıkanmasına neden olur. Pimaş borularının tıkanması, su tahliyesine engel olurken evinizin de kirlenmesine neden olacaktır. Tıkanan pimaş borularınızı açmak için özel makineler kullanarak, robotla kırmadan tamir etmekteyiz.

Logarların tıkanmasına sebep olan en büyük şey katı atıklardır. Ayrıca kanallarda oluşan kırık veya çatlaklar da logar tıkanıklığına yol açar. Tıkanıklık sonucunda ortaya çıkan atık su taşması ve pis kokular fazlasıyla rahatsız edici olur. Firmamız profesyonel ekiplerle, özel robot sistemler kullanarak logar tıkanıklığını açmaktadır.

img